fbpx

 

 עליי

 

 

אנחנו באים לעולם הזה שלמים, מלאים ופלאיים
מחוברים לשמחה, לעוצמה פנימית ולניצוץ החיים הפועם בתוכנו.
אנחנו חיים בעולם בחופש, ביטחון, יצירתיות, אהבה וללא מאמץ
הפעולות שלנו יוצאות מתוך מקום נהנה ונינוח
אנחנו מחוברים לאינטואיציה שלנו, ונהנים מאנרגיית החיים
נראה שכל היקום מחייך ותומך בנו

בתור השלמות הזאת אנחנו מגיעים לתוך משפחה וחברה עם עבר מסויים וערכים מסוימים,
שמעצבת ומלבישה עלינו ערמה של צריכים וציפיות,
במקום לתמוך בטבע האמיתי שלנו, אנחנו מתעצבים לפי דרישות הבחוץ.
אט אט אנחנו לומדים להתאים את עצמנו,
מלבישים על עצמנו מסיכות, עוטים שריון
ומתנתקים מזרימת החיים הטבעית.
הניתוק הזה גורם לנו להתנתק ולצמצם חלק עצום מאנרגיית החיים שלנו,
אפילו הנשימה הופכת להיות רדודה ולעיתים קשה לקחת נשימה עמוקה.

ישנם רגעים בהם אנחנו שוב מתחברים אליה, בריקוד, על הר גבוה, במעשה אהבה,
אבל רוב הזמן אנחנו עוטים עלינו שריון ואמונה של איך אנחנו צריכים להיות בעולם הזה.

יכול להיות שחיינו אפילו מוצלחים מאוד, אבל עמוק בפנים אנחנו לא מאושרים.יכול להיות שכבר השגנו מספר הישגים לא מועט, אבל שום דבר אף פעם לא מספק אותנו בצורה עמוקה. תמיד יש עוד הישג להגיע אליו.או אולי יכול להיות שיש רק תחום או שניים בחיים שלנו שלא עובדים,
אבל לא משנה מה ניסינו בשביל לשנות דבר זה, אנחנו פשוט לא מצליחים.
הסיבה לכך נעוצה בתת מודע שלנו, וכל הדפוסים והרגשות המודחקים ששמנו הצידה בשביל להתאים, להשתייך, ולהיות חלק מחברה שהתנתקה מעצמה.

כשנתחיל לצלול אליהם, נפגוש את הילד או הילדה שהיינו פעם.
ילד זה מכיל הרבה תחושות ורגשות ששמנו בצד.
הם מופיעים לעיתים קרובות כשאנחנו מגיבים יתר על המידה על דבר מסוים שקורה בחיינו.
או מרגישים נטושים / לבד / כשבעצם לא קרה שום דבר מיוחד.
הרבה מזה משתחזר במערכות היחסים הזוגיות שלנו, או במערכות יחסים בעבודה.

שמי דישה ואני מזמינה אתכם למסע עומק שבו נתחבר לטבע האמיתי והאותנטי שבתוכנו.
טבע שמחובר לחוכמה הפנימית שיודעת לרפא, למלא ולאזן.
נכיר, נסיר ונשחרר את השריון הפיסי, הרגשי והאנרגטי שנמצא בגופנו.
נתחבר לגוף ולרגש, ללב ולנשימה, ננשום ונניע אנרגטית את כל חלקינו, נתחבר לאהבה עצמית, קבלה וחמלה, אותנטיות וחופש ונתחבר לילד שהיינו פעם.

אני מאמינה שזכותנו לחיות חיים אותנטיים ומאושרים. אני מאמינה שחיבור לטבע האמיתי שלנו מביא איתו אהבה עצמית, חמלה, רכות ועוצמה וחוכמה פנימית עוצמתית.

בהכשרתי אני פסיכותרפיסטית שמשלבת גוף ונפש, בעלת ניסיון רב. מוסמכת לטיפול בריברסינג – נשימה אינטגרטיבית דינאמית, התמקדות מטעם המכון הבינלאומי בניו יורק, בוגרת מסלול תלת שנתי של תרפיית פריימל (הילד הפנימי) באיטליה והכשרה דו שנתית של ייעוץ וקריאה אנרגטית של אושו.
בטיפולים שלי אני משלבת בנוסף עבודה עם ביואנרגיה, ריפוי טראומה בשיטת SE, קונסטלציה, NLP, פרחי באך, רייקי וטכניקות שונות מעולם המדיטציה והיוגה.

כל הדרכים שלי לnature of YOU

שיטות הטיפול שלי מגוונות ומשלבות מגוון שיטות. הן קודם כל מתרכזות באדם שבא אליי ומה שהוא מבקש ישירות ומה שהוא מבקש בין השורות ומשם אנחנו יוצאים למסע לעבר הטבע האמיתי והנוצץ שלנו.

התמקדות | פוקוסינג

שיטת טיפול מהפכנית שבבסיבה מחקר על מה גורם לטיפולים פסיכולוגיים לעבוד. נקשיב עמוקות לגוף שלנו ולצורה שהוא מדבר איתנו והוא יספר לנו מה הצעד הבא בכל אתגר שנרצה להסתכל עליו, בין אם זה תהליך טיפולי, מערכת יחסים או פרויקט יצירתי.

הילד הפנימי | פריימל

תהליך עומק שמרפא ומשחרר את העבר שעוד ממשיך לנהל את החיים שלנו. נשחרר דפוסים והתניות עמוקות ונתחבר לאנרגיית חיים יצירתית, אוהבת, ספונטנית ועוצמתית. חיבור כנה לילד הפנימי יוצר חיבור עמוק לעצמנו ולמי שאנחנו באמת.

תרפיה אנרגטית

תהליך תרפי מנקודת מבט אנרגטית.
שילוב של תרפיה ,תנועה, נשימה, NLP, מדיטציה, קריאה אנגטית במעלה הצ'קרות - המבנה האנרגטי שלנו. מאפשר להתסכל על התמונה הרחבה של האתגרים של חיינו ולהניע אותם מזוויות שונות.

המסע האישי שלי

בחרתי ללכת בדרך הזאת כי הבנתי לאחר שנים רבות שאני האחראית המלאה לכל מה שקורה לי, ואני היחידה שיכולה לשנות את החיים שלי. היה לי את כל מה שאישה יכולה לרצות – בעל אוהב, תינוק מקסים, עבודה נהדרת ומתגמלת, תירגול יוגה ומדיטציה מעמיק, הבנה באנרגיה, חברים, ובכל זאת משהו היה חסר – לא הייתי מאושרת. עמוק בפנים זה פשוט לא היה זה. המסע האישי שלי הוביל לכל התרפיות שאני מביאה כיום. תרפיות שכוללות את המימד הרוחני, הגופני, המנטלי והפסיכולוגי יחדיו. אני מאמינה בהם ובמה שהן עושות כי הן עשו לי פלאים ונפלאות.

צללתי, התעמקתי, למדתי, חקרתי את הצ'אקרות – הן מהכיוון של היוגה והתירגול היוגי, והן מהצד של הפסיכולוגיה המערבית. שחיתי במעמקי הנשימה – ועם כל האור שהיא מביאה איתה – שיחרור, ניקוי, התרחבות לתוך הווה חדש. ההתמקדות הגיעה לחיי והביאה נדבח של נוכחות עם מה שיש – קבלה עמוקה. העבודה התרפית-אנרגטית הוסיפה עוד הבנות מעמיקות – הפאזל של החיים שלי נהיה יותר ברור – נהיה יותר ברור איך משיגים את הדבר הזה שחיפשתי כל כך הרבה – אושר.
כל שנה היוותה המשך טבעי ומעמיק של השנים שקדמו להן, עד שנהיה לי ברור כשמש – שהנה אני בשלה ומלאה מספיק בשביל להעביר את זה הלאה, לחלוק עם אחרים את המתנות האדירות שקיבלתי – אהבה, חופש, נאמנות מחודשת לעצמי, קלילות ועוד עוד עוד…

בהוקרת תודה ענקית ענווה אני קדה לדרך שלי, שחכמה מההולכת בה, שהביאה אותי לבדיוק בדיוק היכן שאני אמורה להיות היום.

לצאת למסע לתוך עצמך זאת זכות

תן לי ללוות אותך

 

 

מספרים עליי

פרטי קשר

קליניקה בזכרון יעקב

טלפון: 054-4693-125

אימייל: [email protected]

עידכונים

הירשם לעידכונים על סדנאות, העשיה שלי בעולם ועוד דברים מגוונים.

Nature of You ~ דישה לנה סלמן © 2024