fbpx

לב הנשימה

להתחבר עמוק יותר לטבע שבך

ריברסינג | מדיטציה | צ'קרה תרפיה

"אני חייבת כבר נשימה עמוקה, אני פשוט לא יכולה לנשום עמוק"
"אני רוצה יותר מהחיים שלי, הם פשוט בפחות צבעים והתלהבות לאחרונה"
"אני רוצה להרגיש, הכל פשוט נורא שטוח לאחרונה"
"אני מרגישה שיושב עליי משהו ואני לא מצליחה לשחרר לבד"
"לא יכולה כבר עם כל החרדות/דיכאון/חוסר אינטימיות האלה"

ריברסינג מאפשרת לנו בכל סשן לקלף מאיתנו שכבה של דפוסים, רגשות, כיווצים, מחשבות ועוד שהלבשנו על עצמנו עם השנים, שהוא לא הטבע האמיתי שלנו. הטבע האמיתי שלנו אוהב, אותנטי, מחובר לרגש ולעוצמה הפנימיים. 

סדנה עוצמתית בה ננשום, נרחיב את המודעות והנשימה, ניצור ניקוי וריפוי עמוק למרכזי האנרגיה שלנו ואיתם תחומים שונים בחיים שלנו.

פעימה שבועית של נשימה עמוקה, נשימה מרחיבה, מחייה, עוטפת ומרפאה, איתה ניכנס לכל רבדי הגוף-נפש-מיינד. פעימה שבועית של מודעות, שיחרור, תובנות שבמקביל לחיים מאפשרת ניקוי עמוק של דפוסים, מחסומים, כל אותם הדברים שתוקעים אותנו במקום, מוטיבציה שבועית להכניס אור חדש לחיינו.

לאחר סשן ריברסינג משהו מהותי משתנה, מתרחשת רגיעה בגוף, רגשות רכים ונעימים תופסים את המרחב הפנימי. מתמלאים בחיוניות, קלילות, שמחה, שלווה, בהירות לגבי החיים ומלאים אהבה.

בסדנה נלמד על הצ’קרות – שהם מרכזי אנרגיה שיש לנו, מפה מדויקת עתיקה למבנה גוף-רגש-מיינד-נפש שלנו. על כל צ’קרה יינתן ידע תאורטי ותרפיה חווייתית. כשאנחנו עושים משהו, פתאום אנחנו מבינים דפוסים שקיימים בנו, איך אנחנו מתנהגים בקטן, ב"מעבדה" של הסדנה. ואז אנחנו יכולים להתחיל לשנות, עדין בקטן, במרחב בטוח.

כל צ’קרה מביאה נושאים שונים למרחב שאותם נבחן במגוון כלים העומדים לרשותנו: מדיטציה, מודעות, כתיבה, שיתוף, וסשן ריברסינג ~ נשימה מעגלית מנקה, משחרר ומעמיק. כמו כן במהלך הסדנה כל משתתף יבנה לעצמו מפת צ’קרות ויוכל לבחון לעומק מהם הנושאים החזקים בחייו ומהם הנושאים שדורשים עבודה, והזדמנות, כלים והתבוננות לעבוד איתה.

במהלך הסדנה נלמד ונתרגל מדיטציות אקטיביות, שהן עמוד תווך של מסע אל עבר העצמי. מדיטציות בתנועה, שמותאמות לאדם המערבי, שמשתמשות בעקרונות ביואנרגטיים, לא לוקחות את המושג מדיטציה ברצינות מדי, ועוזרות ותומכות בנו בכל מסע שנבחר ללכת בו. בסיומו של הקורס יהיה לכם מגוון שלם של מדיטציות לבחור מהם, אחת לכל צ'קרה, ותוכלו להמשיך ולתרגל אותם בבית, להעמיק, להתפתח ולהיות המאסטרים של עצמכם.

“האדם הוא קשת,
כל שבעת הצבעים יחדיו,
זה היופי שלו
וזה גם הבעיה,
היישות שלו איננה פשוטה,
היא מורכבת
ומהמורכבות הזאת
המנגינה האלוהית נולדת
~אושו~


מה הסדנה יכולה לתת לי

  • לשחרר מתח נפשי ופיזי מכל המערכת גוף נפש מיינד שלנו ונלמד כלים משמעותיים לאיזון
  • נלמד ונחווה את הצ'קרות - מרכזי האנרגיה שלנו והביטוי הספציפי אצלנו בגוף-נפש
  • העצמת רמת האנרגיה, חיבור לויטליות, תשוקה לחיים, חיוניות ועוצמה
  • לשחרר דפוסים של ביקורת ולהתחבר לקבלה ואהבה עצמית
  • התפתחות וצמיחה אישית, קבלת בהירות וחיבור לדרך של הלב
  • חיבור עוצמתי ליכולות המרפאות של הלב, חמלה, קבלה, אהבה
  • מסגרת שבועית מטעינה ומאזנת את רבדי הגוף, הנפש והמיינד


הסדנה מתאימה לאנשים בריאים ואיננה מתאימה לנשים בהריון. מעבר לזה הסדנה מתאימה לכולם! לאנשים עם נסיון, לאנשים בלי נסיון, לאנשים שכבר עשו סדנאות דומות בעבר, לאנשים שאין להם שום רקע. יש צורך בשיחה טלפונית

לאורך עמוד השדרה של גופכם, ישנם שבעה מרכזי אנרגיה הידועים כצ'קרות, מסתובבות ויוצרות חיבור בין השמיים לארץ, רוח וחומר, ראש וגוף.

Placeholder

על דישה

פרם דישה תרפיסטית גוף-נפש, מטפלת בריברסינג (נשימה מעגלית מודעת), הילד הפנימי, התמקדות ותרפיות אנרגטיות.
מלווה אנשים בדרכם המיוחדת לריפוי, חיבור לעוצמה ולרגש הפנימיים, חיבור לגוף ואיזון אנרגטי בכל רבדי הגוף-נפש-מיינד.
מנחה סדנאות נשימה, מדיטציות ותהליכים תרפיים-אנרגטיים.
נוכחת ונדהמת בכל מפגש עד כמה הגוף שלנו יודע להוביל לריפוי, לאיזון, במידה ומקשיבים לו מתוך נוכחות, אהבה וקבלה. מתעצמת מחדש מכוחות הריפוי והעוצמה הקיימים בנו, ומתמלאת אהבה והתפעמות לנוכח מפגש אמיתי של לבבות שנוצר בכל טיפול.

משתתפים מספרים

מסע מדהים, מאוד משמעותי, האיר הרבה מקומות בתוכי, מרגיש הרבה תנועה בגופים השונים ובמרכזים השונים. חוויה של דע את עצמך, מי אני מעבר לכל מה שפגשתי, עלה בי הרבה רגשות מכעס אדיר, דרך שמחה וגילוי. פגשתי גם תבנית עמוקה שמעכבת אותי מלצמוח. תבנית שלא רוצה להיות/לחיות. היה מאוד מוצלח. לוקח מכאן את הזרימה של החיים, את יכולת השינוי, הצמיחה, המורכבות של כל המרכזים והחיבור ביניהם. אוירה מצוינת, נעימה, בטוחה. מרחב ריפוי עמוק. הרגשתי בטוח לשתף ואפילו הרגשתי שהצלחתי לשתף מקומות מאתגרים. מרגיש יותר נוכחות גדולה יותר בגוף, התעוררות לרצון לחיות במלאות.משתתף בסדנה הקודמת
הקורס היה עוצמתי ועמוק. במפגשים נגעתי במקומות יפים וטהורים וגם במקומות קשים שלא נעים להתעסק בהם. מאוד אהבתי את המדיטציות לפני הריברסינג שבכך פעם היו קשורות לצ'קרה מסויימת. זה הקל עליי בהתחברות מהחיים האמיתיים אל מרחב הסדנה. לוקחת הרבה מאוד תובנות על עצמי, על יכולות ואי יכולות שהבנתי שיש לי.האווירה מדהימה, מלאת אהבה. מקום בטוח ונוח לשתף את תחושותיי.משתתפת בסדנה הקודמת
הרגשתי שמקבלים אותי באהבה כמו שאני, שמקבלים את מה שמיוחד בי. לוקח איתי אהבה עצמית, מותר להנות ולאהוב את עצמי, להיות בכאן ועכשיו, לעצור ולפרגן לעצמי. הרגשתי מאוד בטוח, שלא שופטים אותי ונותנים לי את מלא המרחב לבטא ולשתף. מאז המפגשים אני נושם ואני מחובק ומחבק.משתתף בסדנה הקודמת

פרטים ומחירים

הסדנה תתרחש בימי חמישי בין השעות 16:30-20:00
4 מפגשי עומק, לימוד חוויתי, ריברסינג, מדיטציה ועוד.
הסדנה תתחיל בתאריכים – 6/7, 13/7, 20/7 ו27/7.
מספר המקומות בקורס מוגבל ל-10, על מנת לשמור על קבוצה אינטימית ולאפשר עבודה אישית ועמוקה.

מפגשי מבוא ~ הזדמנות להכיר ולטעום ~ אפשר לבוא ב30/6 ולטעום את הקסם המיוחד
עלויות

הרשמה מוקדמת עד ה-22/6: 1150 ש"ח. (או שישה תשלומים של 190 לחודש)

הרשמה רגילה מה-23/6: 1350 ש"ח. (או שישה תשלומים של  225 לחודש)

(מתוך העלות של הקורס, בהרשמה משולמים דמי הרשמה של 350 ₪)

הסדנה מתאימה לכולם, אנשים וותיקים וחדשים כאחד. יש צורך בשיחת טלפון לפני ההרשמה אם אנחנו לא מכירים.

מדיניות ביטול:
במקרה של ביטול עד סיום ההרשמה המוקדמת יוחזר התשלום בניכוי דמי הרשמה בסך 350 ש"ח. במקרה של ביטול אחרי סיום ההרשמה המוקדמת ולפני המפגש הראשון: יוחזרו 50% מהעלות, או תינתן אפשרות להירשם לסדנה דומה במועד אחר (עד שנה לאחר ההרשמה). במקרה של ביטול לאחר המפגש הראשון לא יוחזר התשלום.

הסדנה תקרה בסטודיו הבית המקסים שלנו בר"ח הציונות 147 חיפה

לעוד פרטים: 0544-693-125 דישה | [email protected]

שאלות? רוצים להתייעץ איתנו? אפשר להשאיר פה פרטים ונחזור אליכם.